- Tomasz Sieczkowski
W sobote tj. 21 listopada na hali widowiskowo - sportowej w Niebylcu odbył się Turnieju o Puchar Wójta Gminy Niebylec. W turnieju wystąpiły drużyny Wisłoka Strzyżów, Czarnych Czudec, Państwowej Straży Pożarnej Strzyżów, Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Rzeszów, Aramixu Niebylec oraz Gminy Niebylec.
Czytaj więcej: Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Niebylec
- Grzegorz Smela
Zakończyły się rozgrywki gminne w bilarda. Podobnie jak rok temu turniej odbywał się w świetlicy kościoła parafialnego w Bliziance. Tym razem w jednej ale mocno obsadzonej kategorii zwyciężył Łukasz Stec z Konieczkowej przed Sebastianem Lasotą z Blizianki (drugie miejsce) oraz Adrianem Szurlejem z Lutczy (trzecie miejsce).
Podkategorie
Strona 12 z 12