28 października 2008 r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Niebylcu odbył się mecz piłki nożnej halowej pomiędzy drużynami nauczycieli wychowania fizycznego oraz sędziów piłkarskich z terenu naszego powiatu. Pomysł rozegrania tego typu meczu wyszedł od środowiska sędziów piłkarskich, a termin meczu zbiegł się z imprezą Podsumowania Roku Sportowego w Powiecie Strzyżowskim, która w tym roku odbyła się właśnie na niebyleckim obiekcie.

 

Ponieważ mecz ten był pierwszym tego typu spotkaniem obu drużyn wynik trudny był do przewidzenia i choć obie strony zarzekały się że nie wynik lecz dobra zabawa i sportowa rywalizacja są najważniejsze obydwie drużyny były determinowane żeby wygrać. I tak też na parkiecie nie brakło sportowych emocji i wspaniałych piłkarskich zagrań. Ostatecznie zwyciężyła drużyna wuefistów 11:6. Królem strzelców został Ślaski Radosław z drużyny nauczycieli. Nie wiemy czy na wynik spotkania miał wpływ fakt, że sędziami głównymi spotkania byli również nauczyciele wf (Zbigniew Wolwowicz i Konrad Podolski).

Za profesjonalne prowadzenie zawodów organizatorzy dziękują nieocenionemu w tej roli Panu Jackowi Boho Sekretarzowi Powiatu Strzyżowskiego.

Oprac. Grzegorz Smela