Infografika o treści: STAROSTA STRZYŻOWSKI INFORMUJE: Z dniem 5 lipca 2021 r. udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej w powiecie strzyżewskim wraca do trybu obsługi bezpośredniej, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, tj. obowiązuje dystans społeczny noszenie maseczek i dezynfekcja rąk. UWAGA: zmiana lokalizacji punktu stałego nieodpłatnej pomocy prawnej obsługiwanego przez radców z OIRP oraz adwokatów z ORA w Rzeszowie. Obecnie punkt mieści się w pokoju nr 107, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przy ul. Parkowej 7 w Strzyżowie.

Z dniem 5 lipca 2021 r. udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej w powiecie strzyżowskim wraca do trybu obsługi bezpośredniej, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, tj. obowiązuje dystans społeczny noszenie maseczek i dezynfekcja rąk.

UWAGA:

zmiana lokalizacji punktu stałego nieodpłatnej pomocy prawnej obsługiwanego przez radców z OIRP oraz adwokatów z ORA w Rzeszowie. Obecnie punkt mieści się w pokoju nr 107, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przy ul. Parkowej 7 w Strzyżowie.