KS SMS Niebylec otrzymał, decyzją Zarządu Powiatu Strzyżowskiego, nagrodę za wybitne osiągnięcia i trwały wkład w rozwój sportu na terenie powiatu strzyżowskiego, w kategorii drużyn. Wyróżnienie zostało wręczone podczas imprezy podsumowującej współzawodnictwo sportowe w powiecie strzyżowskim za rok 2015.”

Coroczne podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w powiecie strzyżowskim za rok 2014/2015 odbyło się 7 grudnia 2015 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym we Frysztaku. Podczas spotkania nagrodzone zostały szkoły podstawowe i gimnazjalne, niemniej jednak nagrodami Zarządu Powiatu uhonorowane zostały także osoby indywidualne i kluby sportowe, popularyzujące i rozwijające kulturę fizyczną.

Nagrody i wyróżnienia oprócz KS SMS Niebylec zostały również przyznane również młodszym sportowcom: wyróżnieni za IV miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym zajęła tenisiści SP Konieczkowa (opiekun Zbigniew Pięciak) oraz w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej nagrody otrzymała Szkoła Podstawowa w Gwoźnicy Górnej zajmując 3 miejsce.

 

Powodem otrzymania wyróżnienia był oczywiście awans zespołu Neobus Raf-Mar Niebylec do II ligi w rozgrywkach piłki siatkowej.”

Nagrodę odebrał Grzegorz Smela – działacz KS SMS Niebylec.

Na podstawie: neobus-niebylec.pl oraz strzyzow.com.pl