26 czerwca 2011 r. na stadionie sportowym w Połomi rozegrane zostały zawody sportowo pożarnicze szczebla gminnego. Strażacy z 24 drużyn rywalizowali ze sobą w poszczególnych grupach wiekowych w konkurencjach składających się ze sztafety pożarniczej 7x50 z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowegp. Zawody zakończone zostały pokazem ratownictwa wysokościowego oraz drogowego w wykonaniu strażaków PSP ze Strzyżowa.

 

Zawody rozpoczęły się od złożenia meldunku przez Komendanta Gminnego OSP druha Stanisława Daszykowskiego na ręce Wójta Gminy Zbigniewa Koraba. Następnie kapelan gminny strażaków ks. Artur Grzęda odmówił modlitwę w intencji strażaków. Rywalizacji strażaków przyglądali się m.in. komendant PSP w Strzyżowie bryg. Piotr Rędziniak, Mariusz Kawa radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Danuta Lęcznar przewodnicząca Rady Gminy Niebylec oraz sekretarz Urzędu Gminy w Niebylcu Antoni Chuchla.

Drużyny OSP startujące w zawodach pokazały wysoki poziom ćwiczeń objętych konkurencją. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych strażaków w grupach MDP chłopców i dziewcząt ćwiczenie bojowe wykonane zostało przez nich bez podania wody. Sędzią głównym tegorocznych zawodów był asp. sztab. Wiesław Zagórski z PSP Strzyżów. Po zakończonych zawodach uczestnicy mogli podziwiać zawodowych strażaków z PSP Strzyżów podczas pokazu ratownictwa technicznego. 
Klasyfikacja rywalizacji w poszczególnych grupach była następująca:

Grupa A1:
1. OSP Konieczkowa ,
2. OSP Połomia,
3. OSP Niebylec,
4. OSP Blizianka,
5. OSP Lutcza,
6. OSP Gwoźnica Górna,
7. OSP Baryczka,
8. OSP Jawornik.

Grupa A1:
1. OSP Połomia,
2. OSP Konieczkowa

Grupa C:
1. OSP Konieczkowa,
2. OSP Połomia,
3. OSP Niebylec,
4. OSP Lutcza.

MDP chłopcy:
1. OSP Lutcza,
2. OSP Gwoźnica Górna,
3. OSP Jawornik,
4. OSP Niebylec,
5. OSP Konieczkowa,
6. OSP Baryczka

MDP dziewczyny:
1. OSP Połomia,
2. OSP Konieczkowa,
3. OSP Lutcza,
4. OSP Baryczka

Uhonorowani pucharami ufundowanymi przez Wójta Gminy Niebylec zostali również najstarszy i najmłodszy uczestnik zawodów, którymi okazali się Stanisław Chyłek z OSP Gwoźnica Górna (najstarszy) oraz Karol Kozłowski z MDP Baryczka.