W związku z przyjęciem przez Radę Ministrów Uchwały z dnia 27 maja 2014 (M.P. poz.430) w sprawie ustanowienia rządowego programu dla rodzin wielodzietnych „Karta Dużej Rodziny”, Wojewoda Podkarpacki zaprasza przedsiębiorców do przystąpienia do w/w programu i przedstawienia oferty, która dawałaby rodzinom wielodzietnym możliwość korzystania z ulg i zniżek w opłatach za dobra i usługi oferowane przez firmę.

 

Podmioty, które przystąpią do programu poza możliwością kreowania w ten sposób wizerunku społecznego jako firmy przyjaznej rodzinom, zyskają szansę współtworzenia pierwszego ogólnopolskiego programu dla dużych rodzin oraz zwiększenia rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy. Przedsiębiorcy otrzymają naklejkę ze znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” która może być wykorzystana w ich materiałach reklamowych. Ponadto informacja o oferowanych ulgach umieszczona zostanie w rządowym serwisie www.rodzina.gov.pl. Warunkiem udziału w programie jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin z trojgiem i więcej dzieci posiadających KDR.

Przystąpienie do programu będzie następowało na podstawie umowy zawartej
z Wojewodą Podkarpackim. Na stronie
https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy znajduje się formularz zgłoszeniowy, który po wypełnieniu należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej szczegółów i informacji udzielają pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego nr tel. 17 861 13 67 lub 17 867 13 15, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..