10 turniej badmintona

Za nami 10 turniej badmintona. Wzięło w nim udział 29 osób.  Około godziny 13 rozpoczęły się rywalizacje. Graliśmy mecze do 11 zdobytych punktów, gdyż o godz. 15 miały się rozpocząć finały Gminnej Ligi Siatkowej. Po 2 godzinach zmagań ze zwycięstwa po raz pierwszy w grupie podstawowej mógł się cieszyć  Filip Kłósek z Gwoźnicy Górnej – uczeń klasy III szkoły podstawowej, który pokonał w finale debiutującą z Lutczy Oliwię Zwiercan. Trzecie miejsce przypadło po zaciętej walce Szymonowi Wieszczkowi. Należy dodać, że wszystkie mecze były bardzo zacięte i kończyły się wypiekami na twarzy. Najbardziej nas cieszy to, że wraz z dziećmi stają do gry rodzice. Liczymy na ich coraz większy udział. Byli także kibice, którym dziękujemy za obecność.

W grupie zaawansowanej po raz pierwszy zwyciężyła Karolina Bosek z Baryczki pokonując w finale Szymona Szurleja.  Trzecie miejsce wywalczyła Magdalena Kłósek a czwarte Robert Źrebiec z Lutczy. W klasyfikacji generalnej w obydwu grupach na czołowych czterech mamy małe roszady.

Tabele grup przedstawiają aktualne zdobycze punktowe. Wiele miejsc zostało już rozstrzygniętych, ale emocji nie braknie do końca. Zapraszamy więc na ostatni turniej, który odbędzie się 26 marca 2017 r. o 13.00.
Oprócz gier, wręczenia pucharów i nagród, każdy, kto wziął udział  co najmniej w dwóch turniejach otrzyma medal pamiątkowy.   Dodatkową atrakcją turnieju będzie pokaz gry deblowej ( podwójnej)   w wykonaniu najlepszych zawodników. Zapraszamy więc wszystkich.