7 turniej badmintona

Za nami 7 turniej badmintona.  W ten mroźny dzień stycznia, przy minus 15 stopniach niewielu stanęło do gier w badmintona. Dokładnie 16 osób. Zawody więc też nie trwały długo.
W grupie podstawowej zwyciężył Adam Szurlej z Lutczy przed Agnieszką źrebiec z Lutczy. Trzecie miejsce dla Szymona Wieszczka z Żyznowa a czwarte miejsce zajął Kacper Siuciak z Lutczy
W grupie zaawansowanej zwyciężył Jakub Pilecki z Gwoźnicy pokonując w finale Franciszka Stawarza. Trzecie miejsce wywalczył Kamil Wojtaszek, a czwarte Paweł Pilecki.
W klasyfikacji generalnej  w grupie podstawowej na pierwszym miejscu znajduje się Agnieszka Źrebiec, drugi jest Szymon Wieszczek z Żyznowa, trzeci Filip Kłósek z Gwoźnicy Górnej, a na czwarte  miejsce awansował Michał Moskal z Lutczy. Pozostałe miejsca zobaczymy w tabeli podstawowej po 7 turniejach.

Klasyfikacja w grupie zaawansowanej przedstawia się następująco: pierwsze miejsce z dużą przewagą punktową zajmuje Jakub Pilecki Gwoźnicy Górnej, drugie Szymon Szurlej z Gwoźnicy G. trzecie Franciszek Stawarz z Lutczy, czwarte Paweł Pilecki, ale różnice punktowe są niewielkie. Pozostałe wyniki znajdują się w tabeli grupy zaawansowanej.
Przed nami 8 turniej, który odbędzie się 5 lutego 2017 r. jak zwykle o 13. Zostało nam jeszcze cztery turnieje i mamy nadzieje, że rywalizacja będzie trwała do samego końca.